You`re brand – Ty jesteś marką

utworzone przez | sty 20, 2016 | Szkolenia |

Ludzie świadomi siebie i swojej marki, swoich wartości i pasji, komunikujący się w sposób spójny i rzeczowy odnoszą sukces. Kreuj wizerunek siebie i swojej firmy.

Wykorzystaj naszą wiedzę na temat strategicznego zarządzania marką, aby zrealizować własną strategię firmy, przyjrzyj się sobie i swojej marce.

Szkolenie przeznaczone dla ambitnych, którzy chcą wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, dla tych którzy chcą żyć i pracować w zgodzie z sobą i swoimi wartościami, aby skutecznie zarządzać sobą, marką swoją i swojej firmy, tylko po to, by osiągnąć sukces zawodowy i życiowy.

Spotkanie prowadzone jest w formie aktywnej i praktycznej, z wykorzystaniem nowoczesnych i skutecznych narzędzi coachingowych. Szkolenie to 20% naszej wiedzy, 80% twojej pracy własnej.

Program 4-godzinnego szkolenia:

– Czym jest marka?

– Wartości marki

– Znaczenie personal brandingu

– Sieci społecznościowe a strategie brandingowe

– Praktyczny warsztat kreowania marki (ćwiczenia indywidualne i w grupach)

Nasze szkolenie o strategiach brandingowych stanowi prawdziwe kompendium wiedzy o zarządzaniu marką w aktualnych realiach rynkowych i kulturowych. Prezentujemy nowe trendy w zarządzaniu i budowaniu marki, przekuwamy teorię w skuteczną praktykę.

Istnieje możliwość rozbudowania szkolenia o kolejne moduły.

Zapraszamy