You`re brand – Sztuka prezentacji

utworzone przez | sty 21, 2016 | Szkolenia |

Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych to coraz częstszy element pracy zawodowej. Prezentacja to nie tylko dobry wykład merytoryczny, ale ciekawa oprawa, charyzmatyczny mówca, który staje się inspiracją, a podstawą jest perfekcyjna autoprezentacja.

Szkolenie pozwoli Ci udoskonalić i rozwinąć Twoje umiejętności w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych, pokonać tremę, zidentyfikować i kontrolować emocje podczas prezentacji. Poznasz techniki autoprezentacji i przećwiczysz je oraz poznasz swoje mocne strony i możliwość wykorzystania ich w sztuce prezentacji.

Dzięki nam opanujesz sztukę prezentacji do perfekcji.

Spotkanie prowadzone jest w formie aktywnej i praktycznej, z wykorzystaniem nowoczesnych i skutecznych narzędzi coachingowych. Szkolenie to 20% naszej wiedzy, 80% twojej pracy własnej.

Program 4-godzinnego szkolenia:

– Techniki autoprezentacji. Pierwsze wrażenie. Dress code. Mowa ciała. Komunikacja werbalna i niewerbalna.

– Jak przygotować się do wystąpienia publicznego lub ważnego spotkania.

– Zarządzanie emocjami. Przejęcie kontroli nad emocjami i stresem.

– Praktyczny warsztat kreowania wizerunku i autoprezentacji (ćwiczenia indywidualne i w grupach).

Nasze szkolenie z umiejętności autoprezentacji stanowi prawdziwe kompendium wiedzy o zarządzaniu sobą i wizerunkiem. Prezentujemy nowe trendy w kreowaniu i budowaniu marki, uczymy jak panować nad emocjami i stresem podczas wystąpienia czy prezentacji, przekuwamy teorię w skuteczną praktykę.

Istnieje możliwość rozbudowania szkolenia o kolejne moduły.

Zapraszamy!