Festiwal BOSS jest wydarzeniem biznesowo-edukacyjnym, organizowanym przez największą studencką organizację promującą przedsiębiorczość w Polsce – Studenckie Forum Business Centre Club.

Wydarzenie to aktywizuje młodych ludzi do kreowania własnej kariery zawodowej oraz znalezienia życiowej pasji i przekształcenia jej w biznes. Jest to platforma łącząca świat biznesu ze światem studenckim.

Festiwal powstał z myślą o młodych ludziach, łaknących wiedzy, praktycznych umiejętności, kontaktów i sukcesu. To inicjatywa, mająca zachęcić młode pokolenie do ciągłego, wielowymiarowego rozwoju.

W wydarzeniu bierze udział ponad 20 000 młodych ludzi oraz 250 prelegentów, którzy spotykają się w 19 największych ośrodkach akademickich w Polsce. Festiwal odbywa się na przełomie marca i kwietnia na niemal 40 uczelniach wyższych. Jest to jedyne wydarzenie o tak szerokiej skali realizowane w naszym kraju.

Otrzymaliśmy zaproszenie od organizatorów, do poprowadzenia naszych warsztatów You`re brand. Kreuj wizerunek osobisty i zawodowy podczas opolskiego Festiwalu BOSS.

13 kwietnia 2016r. poprowadziłyśmy warsztaty coachingowe na Uniwesytecie Opolskim dla wszystkich zainteresowanych osób, którym nie jest obojętny swój własny wizerunek i budowanie, silnej i unikalnej marki osobistej i zawodowej.

To było bardzo udane, energetyczne i inspirujące spotkanie oraz wyjątkowo odkrywcze warsztaty.

DSC_0649 DSC_0669 DSC_0676 DSC_0677 DSC_0683 DSC_0678 DSC_0672