„You`re brand – Ty jesteś marką”, to autorski program budowania marki osobistej i biznesowej.

Silny, skuteczny i konkurencyjny brand oparty jest na wiedzy o sobie samym, skojarzeniach jakie budzimy w innych ludziach, wartościach, które oferujemy światu, a końcowym etapem jest spójny wizerunek z tym, co komunikujemy w relacjach osobistych i biznesowych.

Wykorzystaj naszą wiedzę na temat strategicznego zarządzania marką, aby zrealizować własną strategię firmy, przyjrzyj się sobie i swojej marce.

Wartość naszej marki wycenia otoczenie, feedback jaki dostajemy z zewnątrz, to przede wszystkim informacja, co wnosimy w życie osobiste i zawodowe innych ludzi.

Ludzie świadomi siebie i swojej marki odnoszą sukces, ponieważ  w sposób spójny i rzeczowy komunikują światu swoje wartości, pasje, swoją misję i wizję firmy w oparciu o spójną strategię komunikacji online i offline.

Marka to nasz obraz w oczach i sercach innych ludzi.

Program „You`re brand – Ty jesteś marką” przeznaczony jest dla ambitnych osób, które chcą wykorzystać swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności, dla tych którzy chcą żyć i pracować w zgodzie z sobą i swoimi wartościami, aby skutecznie zarządzać sobą, swoja marką i marka firmy, tylko po to, by osiągnąć sukces zawodowy i życiowy.

Jeśli jesteś liderem, menagerem, właścicielem przedsiębiorstwa lub firmy to ten warsztat jest dla Ciebie.

Jeśli zależy ci na unikalnym wizerunku i silnej marce, osobistej i biznesowej, to czas spędzony na świadomym budowaniu marki przyniesie Ci wymierne korzyści biznesowe i brandingowe.

Jeśli chcesz się wyróżniać na rynku usług i produktów, to silny, autentyczny i unikalny brand jest Ci niezbędny.

Jeśli chcesz świadomie zbudować spójną strategię komunikacji marki online i offline to jesteś w dobrym miejscu, poznasz wyjątkowych i ambitnych ludzi.

Tylko marka zbudowana na wartościach, unikalności, spójności i autentyczności, będzie stabilną i silną marką, osobistą i biznesową.

Autorski program You`re brand – Ty jesteś marką, to Twoja pełna, indywidualna strategia brandingowa. Program stanowi kompendium wiedzy i praktycznych umiejętności zarządzania marką w aktualnych realiach rynkowych i kulturowych.

Warsztaty prowadzone są w formie aktywnej i praktycznej, z wykorzystaniem nowoczesnych i skutecznych narzędzi coachingowych. Szkolenie to 20% naszej wiedzy, 80% twojej pracy własnej.

Korzyści dla Ciebie i Twojego biznesu?

W trakcie 6 spotkań i 18-godzinnej pracy warsztatowej:

  • dowiesz się czym jest marka osobista i biznesowa, a czym nie jest,
  • uświadomisz sobie, w którym miejscu jesteś,
  • zdefiniujesz pożądany stan, gdzie chcesz być i jak ma wyglądać Twoja marka osobista i biznesowa,
  • określisz elementy potrzebne do realizacji wizji, misji i celów strategicznych,
  • wypracujesz własną, unikalną strategię brandingową,
  • opracujesz strategię komunikacji marki w Internecie, Social Media i poza nimi,
  • nauczysz się zarządzać marką, reputacją i wizerunkiem,
  • zdefiniujesz pomysł na siebie, na swoje życie osobiste i karierę zawodową,
  • określisz miarę swojego sukcesu i sposoby pomiaru,
  • wyciągniesz wnioski na przyszłość, aby nagradzać się za skuteczność.

Dodatkowe korzyści z programu?

Po drugim spotkaniu warsztatowym otrzymasz wsparcie coachingowe w postaci indywidualnych sesji brandingowych, face to face, przez Skype lub telefonicznie, po to, aby wypracować cele i doprecyzować dalszą pracę brandingową.

Nasze szkolenie o strategiach brandingowych stanowi prawdziwe kompendium wiedzy o zarządzaniu marką w aktualnych realiach rynkowych i kulturowych. Prezentujemy nowe trendy w zarządzaniu i budowaniu marki, przekuwamy teorię w skuteczną praktykę.

Zapraszamy

You`re brand – Sztuka prezentacji

Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych to coraz częstszy element pracy zawodowej. Prezentacja to nie tylko dobry wykład merytoryczny, ale ciekawa oprawa, charyzmatyczny mówca, który staje się inspiracją, a podstawą jest perfekcyjna autoprezentacja.

Szkolenie pozwoli Ci udoskonalić i rozwinąć Twoje umiejętności w zakresie autoprezentacji i wystąpień publicznych, pokonać tremę, zidentyfikować i kontrolować emocje podczas prezentacji. Poznasz techniki autoprezentacji i przećwiczysz je oraz poznasz swoje mocne strony i możliwość wykorzystania ich w sztuce prezentacji.

Dzięki szkoleniu opanujesz sztukę prezentacji do perfekcji.

Spotkanie prowadzone jest w formie aktywnej i praktycznej, z wykorzystaniem nowoczesnych i skutecznych narzędzi coachingowych. Szkolenie to 20% naszej wiedzy, 80% twojej pracy własnej.

Program szkolenia:

– Techniki autoprezentacji. Pierwsze wrażenie. Dress code. Mowa ciała. Komunikacja werbalna i niewerbalna.

– Jak przygotować się do wystąpienia publicznego lub ważnego spotkania.

– Zarządzanie emocjami. Przejęcie kontroli nad emocjami i stresem.

– Praktyczny warsztat kreowania wizerunku i autoprezentacji (ćwiczenia indywidualne i w grupach).

Nasze szkolenie z umiejętności autoprezentacji stanowi prawdziwe kompendium wiedzy o zarządzaniu sobą i wizerunkiem. Prezentujemy nowe trendy w kreowaniu i budowaniu marki, uczymy jak panować nad emocjami i stresem podczas wystąpienia czy prezentacji, by dobrze wypaść przed audytorium. Przekuwamy teorię w skuteczną praktykę.

Istnieje możliwość rozbudowania szkolenia o kolejne moduły.

Zapraszamy