Life coaching jest partnerską współpracą z klientami w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału.

Life coaching to praca skupiająca się na osiąganiu celów ważnych dla klienta. Sesje life coachingowe najczęściej dotyczą życia osobistego, ale i zawodowego, ponieważ nie sposób oddzielić tych dwóch sfer życia od siebie.

Pracujemy z klientami przy rozwiązywaniu problemów dotyczących biznesu, rozwoju kariery, finansów, zdrowia i relacji interpersonalnych. Dzięki nam klienci ustalają bardziej konkretne cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności. Cały proces coachingowy ma służyć wspieraniu klienta w samodzielnym kształtowaniu jego życia i podejmowaniu trafnych decyzji.


Life coaching pomoże ci:

 • przyjrzeć się sytuacjom, relacjom i potrzebom z innej perspektywy,
 • wcielić w życie życiowe i zawodowe plany,
 • udoskonalić relacje osobiste i zawodowe,
 • zwiększyć pewność siebie,
 • zrealizować pasje,
 • znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym i rodzinnym,
 • odnaleźć radość z pełnionych życiowych ról,
 • rozwiać wątpliwości, gdy stoisz przed życiowymi planami i zmianami,
 • znaleźć własną drogę do bycia autentycznym,
 • odnaleźć siebie i zastanowić się, kim jestem i dokąd zmierzam

Dla kogo?

 • dla osób poszukujących własnej ścieżki i nowych rozwiązań,
 • dla osób dbających o własny rozwój,
 • poszukujących własnej tożsamości i życiowych wartości,
 • dla osób, które potrzebują wsparcia w realizacji nowych, życiowych planów i zmian,
 • dla wszystkich, którzy potrzebują nowej perspektywy, aby przyjrzeć się swojemu życiu, sposobowi działania, relacjom w związku, wyzwaniom, które przed nimi stoją, po to, aby żyć w zgodzie z sobą i swoimi wartościami, tak po prostu, żyć pełnią życia.

Coaching był dla mnie i mojej życiowej partnerki czymś zupełnie nowym. Pierwsze sesje poświęciłem na swoje sprawy zawodowe i relacje w pracy. Niesamowite, jak Iwona sprowokowała mnie do zmiany spojrzenia na relacje w pracy. Wystarczyło, że zmieniłem trochę swoje podejście do spraw i ludzi, nabrałem większego dystansu do spraw ode mnie niezależnych, znalazłem w sobie tą radość, z którą przekroczyłem po raz pierwszy drzwi firmy, kiedy zostałem przyjęty do pracy.

Kolejnym krokiem były spotkania coachingowe wspólnie z moją partnerką, na których wypracowaliśmy po piętnastu latach bycia razem, sposoby by poczuć się jak na pierwszych randkach. Wróciliśmy do tego, co nas połączyło, wspólnej wspinaczki gorskiej, do wspólnych seansów kinowych, a co najważniejsze bardzo poprawiły się nasze kontakty w sferze intymnej. Dziękujemy Ci Iwona za pasję, uśmiech i profesjonalizm, bo dzięki Tobie znów jesteśmy z Anią trzydziestolatkami i oboje mamy ten błysk w oku.

Krzysztof i Anna

Kierownik działu i jego życiowa partnerka

Dzięki coachingowi i Iwonie znalazłem w końcu balans między życiem zawodowym i rodzinnym. Przestałem przynosić pracę do domu, znalazłem czas dla swojej córki i żony. Nazwałem po imieniu wartości, które są dla mnie ważne i żądzą moim życiem. Znalazłem swój własny sposób na organizację swojego czasu nie zaniedbując żadnej ważnej sfery życia. Dziękuję Ci za analityczne i rzeczowe spojrzenie na biznes i rodzinę, za towarzyszenie w zmianach i Twoją obecność, kiedy jej potrzebowałem.

.

Jarek

Współwłaściciel firmy

Gdy poznałam Iwonę byłam w całkowitej rozsypce, nie wiedziałam gdzie jestem, dokąd zmierzam i nie potrafiłam znaleźć niczego co wprawiłoby mnie w dobry nastrój. Spraw, które zamknęłam było kilka, a jedną z nich nadal realizuję, trzymając się planu, który ciągle modyfikuję, ale wiem, że gdy go dociągnę do końca, będę mieć swoje własne mieszkanie. Dostałam pozytywnego „kopa”, dzięki Tobie naładowałam swoje baterie, dopełniłam życie, a raczej jego elementy do satysfakcjonującej pełni. Czuję całą sobą, że to co robię zawodowo jest fajnym i zadowalającym elementem większej całości, a dzięki temu zrealizuję swój wielki życiowy plan. Cieszę się, że poznałyśmy się, a swoje marzenia mogę przekuć w rzeczywistość. Serdecznie polecam wszystkim life coaching z Tobą, bo jesteś niesamowicie uważna, umiejętnie słuchasz i wyłapujesz wszystko co ważne, zauważasz emocje i wewnętrzne potrzeby, a co najważniejsze jest chemia, bez której nigdy nie otworzyłabym się i nie dokonała tego, co już zrealizowałam.

Jolanta

Asystentka dyrektora