Branding, jak coaching staje się z jednej strony modny, a z drugiej dostrzeżony, jako narzędzie, bez którego nie zaistniejemy na rynku zawodowym. Branding przecież to nie tylko logo, nazwa i mantra marki, ale marka, którą stanowią ludzie, ich wartości, zasady, pasje, niezależność, kreatywność, unikalność itd. Długo by wymieniać składowe marki, bo każdy z uczestników naszych warsztatów ma inne pomysły na siebie i kierowanie swoim wizerunkiem. Dla każdego z nas co innego ma znaczenie, co innego jest ważne, co innego chce pokazać w swoim otoczeniu osobistym i biznesowym.

Na nasze autorskie warsztaty You`re brand przychodzą ludzie świadomi siebie, odważni w kierowaniu i kreowaniu swojego wizerunku osobistego i zawodowego.

18.1

Ludzie, którzy odważnie, z uśmiechem, pasją i zaangażowaniem dbają o swój rozwój osobisty, o rozwój swoich firm i budowanie wizerunku.

18.7 18.4 18.6

Niesamowite, indywidualne podejścia do kierowania wizerunkiem, różne potrzeby i wartości, a cel ten sam: unikalność, jakość, wartości, długoterminowe cele, pasja, niesamowita energia i świadomość siebie.

18.2 18.5

Pozdrawiamy wszystkich uczestników, dziękujemy za zaangażowanie, szczerość, zaufanie, otwartość i ogromną dawkę energii i humoru.

Zapraszamy na kolejne odsłony warsztatów You`re brand.